FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

DLACZEGO JAK URODZINKI TO TYLKO W SAFARI

Urodzinki dla dzieci organizujemy od lat.

Doświadczenie które zdobyliśmy przez te lata sprawiło że Safari jest chętnie wybierane na organizację urodzin dla dzieci.

Oczekiwania względem urodzin dzieci z roku na rok stale rosną - zwykła zabawa w kulkach nie wystarcz już dzieciom - dlatego wciąż i wciąż modyfikujemy naszą ofertę urodzinową dostosowując ją w pełni do potrzeb dzieci oraz rodziców oferując coraz to nowsze atrakcje urodzinowe.

Bez wątpienia naszym ogromnym atutem są nasi Animatorzy!
Młodzi ludzie którzy do zabaw z dziećmi podchodzą z pełną radością oraz bezgraniczną cierpliwością, profesjonaliści, którzy są przygotowani na każdą sytuację, mają głowę pełną pomysłów i z powodzeniem godzą różne zainteresowania oraz temperamenty dzieci w grupie - a nie ukrywajmy do łatwych zadań to nie należy!
Kasia lubi zabawy w księżniczki, Tomek chce zostać astronautą i chętnie pobawi się w kosmiczne zabawy, Jaś będzie strażakiem i tylko to go interesuje a Ania w ogóle nie lubi zabaw w grupie bo jest wielką indywidualistką;
Praca z dziećmi to duże wyzwanie, profesjonalny animator wie że kreatywność, dystans, poczucie humoru, otwartość oraz cierpliwość to cechy niezbędne w pracy z dziećmi dlatego zawsze ma gotowy plan działania, ba, nawet kilka!
Poza serdecznym podejściem do dzieci i głową pełną pomysłów nasi animatorzy posiadają dodatkowe umiejętności takie jak; malowanie buziek, modelowanie balonów czy tworzenie pięknych brokatowych tatuaży.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA