FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

OPIS I KALKULACJA TUKAN I MAŁPKA

Pakiety TUKAN i MAŁPKA  to najbardziej podstawowe pakiety w naszej ofercie.
To doskonała baza pod stworzenie indywidualnego pakietu w 100% dostosowanego do potrzeb Waszych dzieci - każdy pakiet można swobodnie modyfikować dodając atrakcje dodatkowe z naszej oferty tworząc indywidualny plan urodzinowy.

KALKULACJA DLA RODZICA


W pakiecie TUKAN:


LICZBA GOŚCI
 ( solenizantka + 7 gości )
Cena za osobę w pakiecie PINK PARTY to zaledwie 21.75 zł - ta cena uwzględnia przygotowanie i wystrój salki urodzinowej oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji sali zabaw przez 2 godziny.

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.
W pakiecie znajdują się również

 DYPLOMY PAMIĄTKOWE 
Dyplom otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.

W pakiecie MAŁPKA:

LICZBA GOŚCI
 ( solenizantka + 7 gości ) 

Cena za osobę w pakiecie PINK PARTY to zaledwie 18.25 zł - ta cena uwzględnia przygotowanie i wystrój salki urodzinowej oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji sali zabaw przez 2 godziny.

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.

W pakiecie znajdują się również
 DYPLOMY PAMIĄTKOWE 
Dyplom otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.

PARTY GADŻETY - to czapeczki urodzinowe z i balony które dzieci zabierają do domu jak mają na to ochotę - a więc dodatkowy prezent pożegnalny od solenizanta / solenizantki dla przybyłych gości. Na udaną imprezę urodzinową na wpływ każdy szczegół - a my uwielbiamy zwracać uwagę na szczegóły - wiemy jak ważne jest zadowolenie solenizanta / solenizantki oraz przybyłych gości i że tak naprawdę każda drobna rzecz tworzy fantastyczny efekt.

POCZĘSTUNEK SŁODKO/SŁONY - i tu również zaspokoimy najbardziej wybredne podniebienia!
Kilka rodzai ciasteczek, żelki, malinki, cukierki gumy rozpuszczalne, cukierki czekoladowe, paluszki, chrupki, popcorn, krakersy... Każdy z całą pewnością wybierze coś dla siebie :-)

NAPOJE NO LIMIT - nie limitujemy ilości podawanych napoi ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo piją dzieci w trakcie zabawy - limit np. jedna butelka wody czy  2 litry soku? To nieporozumienie i jawny wyzysk bo wiadomo że Rodzic będzie musiał dokupywać kolejne i kolejne i kolejne napoje dla dzieci. My oferujemy 2 rodzaje napoi, z racji tego że na stole jest już gigantyczne ilość cukru - do pakietów dodajemy mniej słodkie napoje; wodę mineralną niegazowaną oraz wodę mineralną smakową typu Kubuś Water aby dzieci mogły skutecznie ugasić pragnienie.
Jeżeli Rodzic życzy sobie aby na urodzinkach były napoje typu cola, soki w kartonie to nic nie stoi na przeszkodzie - można przywieźć a my je ładnie podamy w dzbankach.
Wracając do tematu nielimitowanych ilości napoi - dolewamy do dzbanków wciąż i wciąż - dopóki jest taka potrzeba.

PRZEDSTAWIONE PAKIETY MOŻNA POWIĘKSZYĆ O NASTĘPUJĄCE ATRAKCJE DODATKOWE:

ATRAKCJE DODATKOWE DOSTĘPNE
TYLKO Z UDZIAŁEM ANIMATORA

ANIMATOR                            60 ZŁ / 2h ZABAWY
CRAZY BALOON  4 ZŁ / OSOBA
MALOWANIE BUZI  4 ZŁ / OSOBA
TATUAŻE BROKATOWE 5 ZŁ / OSOBA
TATUAŻE WODNE 3 ZŁ / OSOBA
KOLOROWE WARKOCZYKI 4 ZŁ / OSOBA
KARTKA DLA SOLENIZANTA / TKI 25 ZŁ 
WIZYTA MASKOTKI 35 ZŁ


ATRAKCJE DODATKOWE DOSTĘPNE
BEZ UDZIAŁU ANIMATORA

PINIATA  50 ZŁ
URODZINY TEMATYCZNE  5 ZŁ / OSOBA
MUFFINKOWY TORT  3 ZŁ / OSOBA
WATA CUKROWA  3 ZŁ / SZTUKA
TOSTY ( porcja 2 trójkąty ) 4 ZŁ / PORCJA
FRYTKI ( porcja 100 g ) 4 ZŁ / PORCJA
SZAMPAN 20 ZŁ / SZTUKA


OPIS OFEROWANYCH ATRAKCJI:

TOSTY / FRYTKI -  do wyboru, po blisko /przeszło 2 godzinach intensywnej zabawy dzieci mają być prawo głodne dlatego pakiet został wzbogacony o ciepły poczęstunek - frytki 100g lub 2 trójkąty tostów z serem oraz szynką - ktoś mógłby pomyśleć że to niewiele ale... Pamiętajmy o tym że dzieci mają ciągły dostęp do słodyczy i przekąsek, zjadły tort lub/i muffinkę - w zależności od decyzji Rodzica a po zjedzeniu ciepłego poczęstunku wracają do zabawy - a chyba każdy dorosły wie jak się kończy szaleństwo z mega pełnym brzuchem... Pragniemy aby przyjecie które organizujecie w Safari obyło się bez przykrych niespodzianek dlatego właśnie jako Organizatorzy musimy umieć przewidzieć wszytko i dlatego to co Wam oferujemy są często najbardziej wyważonymi możliwościami i opcjami.

SZAMPAN - Sto lat, tort z racą jak petarda i oczywiście wisieńka... szampan!!! Dla dorosłego może to drobnostka - ale dla dzieci prawdziwa frajda. W tym pakiecie również jej nie zabrakło!

MUFFINKOWY TORT - podany na paterze, smaczny i kolorowy - oczywiście świeczka i raca tortowa jak petarda też jest - nie zapomnieliśmy o tym że musi być pełny wypas.
W tym pakiecie jest już wszystko bez czego przyjęcie z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie. Dodatkowy koszt na zakupu tortu 100-250 zł - ale nie w Safari - bo u nas, drodzy Rodzice, dodatkowych wysokich kosztów nie lubimy dlatego proponujemy tort muffinkowy!!!

ANIMATOR - sprawnie zrealizuje program urodzinowy, poda tort, zaśpiewa z dziećmi sto lat oraz fachowo dopilnuje aby urodzinki miały prawidłowy przebieg i każdy ich uczestnik dobrze się bawił.

MALOWANIE BUZI  - to już standard na urodzinach, chyba mało które przyjęcie urodzinowe odbywa się bez tej atrakcji - w tym pakiecie też jest. Animatorzy wymalują wszystkie buzie ( oczywiście tylko te dzieci które wyrażą chęć )
Do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt.

PINIATA - w Safari w ofercie już od 4 lat - a ciągle się nie nudzi, mało tego po malowaniu buziek, piniata, to numer 2 obowiązkowej atrakcji według dzieci. Nasze piniaty w większości wykonujemy sami - są to produkty ekologiczne ( gazeta + mąka )
Piniata oczywiście nie może być pusta - my do piniaty wrzucamy cukierki ok. 500 g oraz balony i właśnie to wszystko ma wpływ na cenę końcową piniaty 
( wykonanie piniaty + ozdobienie według wyboru solenizanta + zawartość piniaty )

WIZYTA MASKOTKI - Maskotka przybywa na przyjęcie na czas około 15 -20 min 
w tym czasie śpiewa razem z dziećmi głośne Sto Lat, wykonuje taniec animacyjny, pozuje do pamiątkowych zdjęć oraz na pożegnanie bierze udział w jeszcze jednej zabawie organizowanej przez animatora prowadzącego urodziny.

WODNE TATUAŻE - to kolejna pamiątka po super urodzinach ( tatuaż trzyma się na ręce ok. 3-7 dni ) - setki motywów do wyboru - i każde dziecko sam decyduje jaki tatuaż chce mieć.
Często dzieci nazywają je dziarami i dumne prezentują wybrane przez siebie motywy na swoich ramionach lub przedramionach - to również jest jedna z bardziej lubianych przez dzieci atrakcji więc w tym pakiecie, skoro na totalnym wypasie, nie mogło jej zabraknąć.

BROKATOWE TATUAŻE - ostatnia nowość w Safari - dziesiątki wzorów do wyboru, sprawne ręce animatora i oto są - pięknie, kolorowe mieniące się brokatowe tatuaże które powinny pozostać ozdobą na ręce przez kolejne 3-7 dni.

KARTKA DLA SOLENIZANTA / SOLENIZANTKI 
- jest to twórczy prezent od wszystkich gości.
Gigantyczny ( format A2 ) kolorowy plakat  na którym goście własnoręcznie się podpisują i często rysują coś od siebie. Taka kartka to prawdziwe dzieło sztuki i z całą pewnością niebanalna pamiątka.

Przedstawione w kalkulatorze obliczenia zostały oparte o regularny cennik atrakcji dodatkowych sali zabaw Safari
Wpływ na cenę organizacji danego pakietu - ceny za osobę ma ostateczny koszt przygotowania salki urodzinowej.
Ceny zakupu poszczególnych gadżetów urodzinowych różnią się od siebie i to znacznie - jeżeli chcielibyśmy każdy gadżet z osobna wycenić i wymieniać w naszym cenniku ilość pozycji wyniosłaby około 1000 - nie jest to realne ani praktyczne zarówno dla nas jako Sali Zabaw jak i dla zamawiających urodziny - dlatego uśredniona została cena za osobę w każdym pakiecie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dodatkowych pytań lub 

rezerwacji terminu urodzinowego:
Telefon 502984422


PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA