FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

PAKIET LEWPakiet urodzinowy LEW jest bez wątpienia naszym numerem jeden wśród najczęściej wybieranych pakietów urodzinowych.

Co wchodzi w skład pakietu?

Jaka jest jego dokładna kalkulacja??
MOCNE STRONY PAKIETU:

( uwaga duży pakiet dużo czytania :-))

SPORA LICZBA GOŚCI

( solenizant / solenizantka + 10 gości ) 
to również spora liczba prezentów!!!
Cena za osobę w pakiecie LEW  to zaledwie 16,40 zł - ta cena uwzględnia rezerwację salki urodzinowej oraz możliwość korzystania z wszystkich atrakcji sali zabaw przez 3 godziny.
Cena za osobę w tym pakiecie została mocno obniżona - 3 godzinna zabawa w sali zabaw Safari to 15 zł ( od poniedziałku do piątku ) oraz 18 zł ( sobota, niedziela, święta )

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.


W pakiecie znajdują się również DYPLOMY PAMIĄTKOWE  które otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.


Czas trwania urodzin to aż 3 GODZINY - to wystarczająca ilość czasu aby każdy mógł się wyszaleć do woli, aby był czas na zabawy z animatorem oraz na realizację programu atrakcji który oferuje pakiet.


Salka urodzinowa i KOLOROWA ZASTAWA - wszystko przygotowane na Wasze przybycie, estetycznie i ładnie poukładane na stolikach a gigantyczna girlanda balonowa na ścianie tylko podkręca efekt.

W tym pakiecie w ogóle nie płacicie za przygotowane salki i kolorowej zastawy - SAFARI dodaje to GRATIS

PARTY GADŻETY - to czapeczki urodzinowe i balony które dzieci zabierają do domu jak mają na to ochotę - a więc dodatkowy prezent pożegnalny od solenizanta / solenizantki dla przybyłych gości. Na udaną imprezę urodzinową na wpływ każdy szczegół - a my uwielbiamy zwracać uwagę na szczegóły - wiemy jak ważne jest zadowolenie solenizanta / solenizantki oraz przybyłych gości i że tak naprawdę każda drobna rzecz tworzy fantastyczny efekt.


POCZĘSTUNEK SŁODKO/SŁONY - i tu również zaspokoimy najbardziej wybredne podniebienia!

Kilka rodzai ciasteczek, żelki, malinki, cukierki gumy rozpuszczalne cukierki czekoladowe, paluszki, chrupki, popcorn, krakersy... Każdy z całą pewnością wybierze coś dla siebie :-)
W tym pakiecie w ogóle nie płacicie za poczęstunek - Safari dodaje go GRATIS

NAPOJE NO LIMIT - nie limitujemy ilości podawanych napoi ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo piją dzieci w trakcie zabawy - limit np. jedna butelka wody czy  2 litry soku? To nieporozumienie i jawny wyzysk bo wiadomo że Rodzic będzie musiał dokupywać kolejne i kolejne i kolejne napoje dla dzieci. My oferujemy 2 rodzaje napoi, z racji tego że na stole jest już gigantyczne ilość cukru - do pakietów dodajemy mniej słodkie napoje; wodę mineralną niegazowaną oraz wodę mineralną smakową typu Kubuś Water aby dzieci mogły skutecznie ugasić pragnienie.

Jeżeli Rodzic życzy sobie aby na urodzinkach były napoje typu cola, soki w kartonie to nic nie stoi na przeszkodzie - można przywieźć a my je ładnie podamy w dzbankach.
Wracając do tematu nielimitowanych ilości napoi - dolewamy do dzbanków wciąż i wciąż - dopóki jest taka potrzeba.
W tym pakiecie nie płacicie w ogóle za napoje - Safari dodaje je GRATIS

TOSTY / FRYTKI -  do wyboru, po przeszło 2 godzinach intensywnej zabawy dzieci mają być prawo głodne dlatego pakiet został wzbogacony o ciepły poczęstunek - frytki 100g lub 2 trójkąty tostów z serem oraz szynką - ktoś mógłby pomyśleć że to niewiele ale... Pamiętajmy o tym że dzieci mają ciągły dostęp do słodyczy i przekąsek, zjadły tort lub/i muffinkę - w zależności od decyzji Rodzica a po zjedzeniu ciepłego poczęstunku wracają do zabawy - a chyba każdy dorosły wie jak się kończy szaleństwo z mega pełnym brzuchem... Pragniemy aby przyjecie które organizujecie w Safari obyło się bez przykrych niespodzianek dlatego właśnie jako Organizatorzy musimy umieć przewidzieć wszytko i dlatego to co Wam oferujemy są często najbardziej wyważonymi możliwościami i opcjami.


SZAMPAN - Sto lat, tort z racą jak petarda i oczywiście wisieńka... szampan!!! Dla dorosłego może to drobnostka - ale dla dzieci prawdziwa frajda. W tym pakiecie również jej nie zabrakło!


ANIMATOR  - to gwarancja dobrej zabawy i udanych urodzin! 
Przy takiej, dość sporej, ilości dzieci - żeby przyjęcie było wesołe ale kształtem nie przypominało pobojowiska - na przyjęciu urodzinowym obecny będzie animator z największym doświadczeniem - który sprawnie zrealizuje przygotowany program urodzinowy ale również zapanuje nad sporą grupą energicznych dzieci.

MALOWANIE BUZI  - to już standard na urodzinach, chyba mało które przyjęcie urodzinowe odbywa się bez tej atrakcji - w tym pakiecie też jest. Animatorzy wymalują wszystkie buzie ( oczywiście tylko te dzieci które wyrażą chęć )

Do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt.

PINIATA - w Safari w ofercie już od 4 lat - a ciągle się nie nudzi, mało tego po malowaniu buziek, piniata, to numer 2 obowiązkowej atrakcji według dzieci. Nasze piniaty w większości wykonujemy sami - są to produkty ekologiczne ( gazeta + mąka )

Piniata oczywiście nie może być pusta - my do piniaty wrzucamy cukierki ok. 500 g oraz balony i właśnie to wszystko ma wpływ na cenę końcową piniaty ( wykonanie piniaty + ozdobienie według wyboru solenizanta + zawartość piniaty )


PREZENT DLA SOLENIZANTKI / SOLENIZANTA - zaproszenie do Sali zabaw Safari - zabawa bez limitu czasowego !!! Bo jako organizatorzy też pragniemy dać coś od siebie :-)
Wartość zaproszenia nie jest wliczona w cenę pakietu - to PREZENT od SAFARI

Drodzy Rodzice / Opiekunowie jak widzicie wpływ na końcową cenę pakietu urodzinowego ma przede wszystkim mnogość atrakcji jaki dany pakiet oferuje. Jako Sala Zabaw pragniemy aby to co oferujemy naszym małym i dużym Gościom było wyszukane, niebanalne, wyjątkowe - bo zwykłe urodziny w kulkach można zorganizować wszędzie.
Oczywiście można obyć się bez tego wszystkiego - ale czy przyjęcie wtedy będzie równie niezapomniane?? A nie zapominajmy że urodziny obchodzi się jeden raz w roku i jest to dzień absolutnie wyjątkowy więc uczcijmy go wspólnie - na absolutnie wyjątkowych, bogatych w mega atrakcje urodzinach w Safari.

ABC INFORMACYJNE PAKIETU LEW:

Pakiet LEW można powiększyć o liczbę gości do max 15 osób 
- cena za każda dodatkową osobę wynosi 25 zł 
Jeżeli zapraszamy dodatkowych gości ponad pakiet płacimy tylko za atrakcje dodatkowe aktualnie w promocji 25 zł

Pakietu LEW nie modyfikujemy. 
Oferta jest stała i nie podlega modyfikacji.

Przedstawione w kalkulatorze obliczenia zostały oparte o regularny cennik atrakcji dodatkowych sali zabaw Safari
Wpływ na cenę organizacji danego pakietu - ceny za osobę ma ostateczny koszt przygotowania salki urodzinowej.
Ceny zakupu poszczególnych gadżetów urodzinowych różnią się od siebie i to znacznie - jeżeli chcielibyśmy każdy gadżet z osobna wycenić i wymieniać w naszym cenniku ilość pozycji wyniosłaby około 1000 - nie jest to realne ani praktyczne zarówno dla nas jako Sali Zabaw jak i dla zamawiających urodziny - dlatego uśredniona została cena za osobę w każdym pakiecie.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA