URODZINKINiesamowite, wyjątkowe, fantastyczne...

Urodziny. Jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, wymarzone przyjęcie urodzinowe pełne wspaniałych atrakcji zorganizujesz w Safari wybierając jeden z sześciu, skrojonych na miarę potrzeb Waszego dziecka, pakietów urodzinowych.


Wykorzystując doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat stworzyliśmy propozycję skrojoną na miarę potrzeb większości Gości z pełną możliwością uatrakcyjniania przyjęcia w dodatkowe atrakcje.


Niezależnie od tego jaki pakiet wybierzesz mamy dla Twojego dziecka oraz gości urodzinowych prezent, długie godziny nielimitowanej, darmowej zabawy w Sali Zabaw Safari.

Wiesz że moda na drobne upominki dla gości urodzinowych na dobre wdarła się na "salony"?
Nie wiesz jakie prezenty kupić dla gości urodzinowych Twojego dziecka? 
Nie musisz wiedzieć i nie musisz się tym martwić!

Organizując urodziny w Safari wszystko zostaw Nam :-)
Z ogromną radością wręczymy w imieniu Twojego dziecka, wszystkim gościom, 
VIP WEJŚCIÓWKI - zaproszenie do Safari, zabawa bez limitu.

Solenizanta / Solenizantkę obdarujemy 
VIP KARNETEM - zaproszenie do Safari, 3x zabawa bez limitu.

Widzisz, mamy odpowiedź na każde Twoje życzenie;-) A i prezenty nie byle jakie!


Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych pakietów oraz pełną legendą tego co znajduje się w naszych pakietach urodzinowych, cała nasza propozycja urodzinowa jest tutaj obszernie omówiona, jesteśmy pewni że ta wiedza pomoże podjąć Tobie właściwą decyzję.


PARTY TUKAN (269pln)  to fantastycznie spędzony czas,  2 godziny swobodnej zabawy, radość, uśmiech i istne szaleństwo w grupie 8 osobowej.
Jest to pakiet podstawowy / bazowy - ubrany w mnogie atrakcje dodatkowe przeobraża się w kolejne nasze propozycje takie jak; Fiesta Lwa, Biba Zebry, Uczta Słonia czy Bajkowe Marzenie.

Pełna organizacja urodzin; zaproszenia dla gości, kolorowa zastawa stołowa, party gadżety (czapeczki urodzinowe, balony) przygotowanie poczęstunku dla dzieci, napoje, prezenty dla wszystkich w postaci bezpłatnych VIP Wejciówek, dyplomów z podziękowaniem za udział w przyjęciu oraz baloników - o wszystko zadbamy MY! Jako Rodzic sprawujesz pieczę nad urodzinkami swoją obecnością i pomocą dzieciom w zorganizowaniu czasu wolnego, zaśpiewaniu "Sto Lat" oraz ewentualnie podasz tort który, bez wątpienia, jest obowiązkowym elementem każdego przyjęcia urodzinowego.

Mały bonus w każdym pakiecie! Pełne przygotowanie urodzin leży całkowicie po naszej stronie, zapewnienie dzieciom szerokorozumianej rozrywki to też nasze zadanie, ale, co szczególnie cenią sobie mamy - sprzątanie po urodzinkach także jest wyłącznie naszym zmartwieniem ;-) 

Pakiet Tukan Party można swobodnie modyfikować; dodatkowa godzina zabawy, piniata, ciepły poczęstunek, szampan, muffinkowy tort, wata cukrowa  lub zaprosić kilka osób więcej jeżeli Twoja pociecha tego potrzebuje.
(jeżeli liczba dzieci biorąca udział w przyjęciu urodzinowym przekroczy liczbę 10 - wymagana jest obecność animatora, cena: 69 pln)
Wartość gratisowych prezentów (pamiątkowe dyplomy + bezpłatne VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNET) wyliczona dla grypy 8 osobowej: 160 pln czyli; 160 pln dodatkowej oszczędności

FIESTA LWA (379 pln) -  jeżeli opcja podstawowa to dla Twojego Dziecka zbyt mało, iście królewskie, lwie przyjęcie, może spełni jego oczekiwania?
Fiesta Lwa to pakiet podstawowy, nieco bardziej rozbudowany o dodatkowe atracje; liczba uczestników przyjęcia zwiększa się do 11 osób, o tort już nie musisz się martwić ponieważ kolorowy muffinkowy, uwielbiany przez dzieci, torcik, jest już w pakiecie a obecność Animatora sprawia że urodzinki dziecka są dla Ciebie zupełnie bezobsługowe, natomiast dzieci mają zapewnioną dodatkową rozrywkę w postaci rozmaitych zabaw, w tym tanecznych, a każde dziecko wyjdzie z sali z kolorową, pięknie pomalowaną buzią (do malowania buziek dzieci używany atestowanych, przebadanych dermatologicznie farbek firmy Snazaroo)

Pakiet Fiesta Lwa może być swobodnie modyfikowany, według potrzeb; dodatkowa godzina zabawy, zwiększona liczba gości, balonowe szaleństwa, piniata, wizyta maskotki, brokatowe tatuaże, wodne tatuaże, warkoczyki, kartka dla solenizanta, szampan, ciepły poczęstunek, wata cukrowa.

Wartość atrakcji dodatkowych o które został wzbogacony pakiet:
FIESTA LWA to 206 pln czyli oszczędzasz 96 pln
*kalkulacja przeprowadzona na podstawie; podstawowy pakiet Party Tukan wzbogacony o liczbę atrakcji i opcji dodatkowych oferowanych w pakiecie Fiesta Lwa
Wartość gratisowych prezentów (pamiątkowe dyplomy + bezpłatne VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNET) wyliczona dla grypy 8 osobowej: 220 pln czyli; 220 pln dodatkowej oszczędności

BIBA ZEBRY (489 pln)  to kolejny skok w beztroskie zapomnienie; wydłużony czas przyjęcia do 3 godzin i naprawdę spora liczba dzieci, a spora liczba dzieci to też całkiem spora liczba prezentów!
Największym powodzeniem w Safari cieszą się urodzinki w których uczestniczy 11-14 osób. Taką imprezkę widać i słychać już daleka. Kumulacja dziecięcych psotnych pomysłów, gwarnie odśpiewane "Sto Lat" pod pieczą Animatora, a kiedy dzieci wzniosą już szampanem toast, poczęstują się pyszną torcikową muffinką, każdy uczestnik imprezy będzie mógł się poszczycić bajkowym, wodnym tatuażem - podany zostanie ciepły poczęstunek w postaci frytek lub tostów, w zależności od wyboru.

Pakiet Biba Zebry, dla bardziej wymagających,  może być swobodnie modyfikowany, według potrzeb; zwiększona liczba gości, piniata, wizyta maskotki, brokatowe tatuaże, warkoczyki, kartka dla solenizanta, wata cukrowa.

Wartość atrakcji dodatkowych o które został wzbogacony pakiet:
BIBA ZEBRY to 568 pln czyli oszczędzasz 348 pln
*kalkulacja przeprowadzona na podstawie; podstawowy pakiet Party Tukan wzbogacony o liczbę atrakcji i opcji dodatkowych oferowanych w pakiecie Biba Zebry
Wartość gratisowych prezentów (pamiątkowe dyplomy + bezpłatne VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNET) wyliczona dla grypy 14 osobowej: 280 pln - czyli; 280 pln dodatkowej oszczędności

UCZTA SŁONIA (699 pln)  to wypas tak okazały jak sam słoń. Dwóch Animatorów poprowadzi przyjęcie na którym bawić się będzie 17(!) dzieci. 3 godziny pierwszorzędnej zabawy   którą każde dziecko na długo zachowa w pamięci. Mnogość organizowanych zabaw i atrakcji jest tak  spora że aby  na wszystko wystarczyło czasu zapewniamy opiekę dwóch Animatorów.
W tym pakiecie zapewniamy słodko - słony poczęstunek, napoje bez limitu oraz muffinkowy torcik, szampan, ciepły poczęstunek. Animatorzy poza sprawowaniem pieczy nad przyjęciem poprowadzą szereg tanecznych zabaw oraz w najpiękniejszy z możliwych sposobów; pomalują buzie oraz ozdobią ręce dzieci połyskującymi, kolorowymi arcy-pięknymi brokatowymi tatuażami.

Punktem centralnym przyjęcia bez wątpienia jest wizyta maskotki której zadaniem jest do granic możliwości umilić dzieciom czas spędzony w Safari. Maskota pozostaje z dziećmi na ok. 15 minut, to czas wystarczający na to aby wzięła udział w jednej z zabaw, przybiła piątkę z każdym uczestnikiem przyjęcia oraz aby rodzice mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia z przybyłym gościem.

W każdym pakiecie dzieci mają zapewniony czas na swobodną zabawę, na szaleństwo we własnym gronie, bez udziału animatora - dlatego szanując chęci do zabawy bez asysty osoby dorosłej - nie polecamy rozszerzać Uczty Słonia o kolejne atrakcje, wyjątkiem jest piniata którą dzieci uwielbiają i która jest już niemal stałym punktem każdego przyjęcia urodzinowego.

Wartość atrakcji dodatkowych o które został wzbogacony pakiet:
UCZTA SŁONIA to 911 pln czyli oszczędzasz 481 pln
*kalkulacja przeprowadzona na podstawie; podstawowy pakiet Party Tukan wzbogacony o liczbę atrakcji i opcji dodatkowych oferowanych w pakiecie Uczta Słonia
Wartość gratisowych prezentów (pamiątkowe dyplomy + bezpłatne VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNET) wyliczona dla grypy 8 osobowej: 340 pln czyli; 340 pln dodatkowej oszczędności


Kolejną naszą propozycją która jest absolutnym bestsellerem w Safari jest Pakiet BAJKOWE MARZENIE (369 pln) - bajkowy pakiet który jest... Bajkowy! Dosłownie i w przenośni.

Salka urodzinowa; baner ścienny, urodzinowe gadżety; czapeczki, zastawa stołowa; obrus, kubeczki, talerzyki, serwetki a nawet urodzinowy torcik muffinkowy - wszystko skąpane, niczym Arielka w oceanie, motywem wybranej bajki.
Nad przyjęciem urodzinowym czuwa Animator dbając o komfort i dobrą zabawę dzieci. W zaczarowanej, bajkowej scenerii zaśpiewa z dziećmi "Sto Lat" oraz niczym Pablo Picasso, kolorami tęczy pomaluje dzieciom buzie oraz ozdobi ręce połyskującymi, zjawiskowo pięknymi tatuażami brokatowymi lub, wymiennie, wedle uznania dziecka ozdobi głowy kolorowymi warkoczykami (nie czeszemy dzieciom włosów, w dbałości o higienę nie zaplatamy warkoczy ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego że po każdorazowym użyciu szczotki / grzebienia przyrząd ten należy bezwzględnie zdezynfekować, podobnie jak same dłonie osoby wykonującej warkoczyki - warkoczyki przypinane są spineczką do włosów dzięki czemu zabrany do domu będzie wyjątkową ozdobą kiedy tylko, małej księżniczce, przyjdzie na to ochota, warkoczyki są trwałe, wielorazowego użytku, wykonane z kolorowych włosów syntetycznych - ostatnimi czasy biją w naszej sali rekordy popularności ponieważ pełnią formę urodzinowej pamiątki).
Poza mnogimi atrakcjami bez wątpienia najmocniejszym atutem tego pakietu  jest sceneria!
I właśnie za nią dzieci kochają pakiet bajkowy najmocniej na świecie a Rodzice z wielką przyjemnością, sprawiając radość dziecku, wybierają ten pakiet.

Pomimo tego że liczba bajkowych motywów w których można wybierać przekracza 20 w pewnym momencie okazało się że mamy w ofercie lukę.

Bo choć Bajkowe Marzenie prawie trafiało w Wasze gusta to jednak to do końca w sam środek. Wychodząc naprzeciw kolejnym oczekiwaniom pakiet bajkowy został rozszerzony o kolejne propozycje:


BAJKOWE MARZENIE PINK PARTY (369 pln)  to odpowiedź na pytanie: "A macie coś z księżniczkami?".
Już mamy! I to w jakim stylu?!


Motyw księżniczki i róż króluje w wystroju salki urodzinowej a  podczas zabaw Animator, niczym na królewskim dworze, nada solenizantce tytuł arystokratyczny mianując ją Księżniczką i wręczy piękną kryształową tiarę która z wdziękiem lśnić będzie na głowie jubilatki. Połyskujące, kolorowe, brokatowe tatuaże czy też (wymiennie) kolorowe warkoczyki też są szczególnie cenione głowie wśród płci pięknej.BAJKOWE MARZENIE PIRAT PARTY (369 pln) to z kolei odpowiedź na urodzinki przygodowe, stworzone z myślą o chłopcach, jednak zaskakująco często właśnie ten pakiet wybierają również dziewczynki.

PIRAT PARTY oparty jest o autorki program zabawowo - animacyjny. Załoga piratów, łącznie z Animatorem w przebraniu pirata, znajduje w butelce mapę, idąc śladem wyznaczonego na niej szlaku, dzieci czeka niezwykła podróż pełna zagadek, niebezpieczeństw i niespodzianek.

Po przejściu wszystkich zadań, odnalezieniu wszystkich skarbów, Animator Pirat mianuje na pirata solenizanta w pełnym uznaniu za zasługi, siłę i odwagę w pokonywaniu animacyjnych trudności zabawowych. Dodatkowym atutem pakietu są wręczane każdemu dziecku pirackie maski (dziewczynki, na życzenie, otrzymują korony)

Niezależnie od tego który motyw wybierzesz - będzie to wybór doskonały!
Nie bez powodu właśnie ten pakiet jest naszym bestsellerem od wielu, wielu miesięcy. 

Pakiet Bajkowe Marzenie, dla bardziej wymagających,  może być swobodnie modyfikowany, według potrzeb; wydłużony czas trwania przyjęcia, zwiększona liczba gości, piniata, wizyta maskotki, kartka dla solenizanta, wata cukrowa, ciepły poczęstunek.

Wartość atrakcji dodatkowych o które został wzbogacony pakiet:
BAJKOWE MARZENIE to 242 pln czyli oszczędzasz 162 pln
*kalkulacja przeprowadzona na podstawie; podstawowy pakiet Party Tukan wzbogacony o liczbę atrakcji i opcji dodatkowych oferowanych w pakiecie Bajkowe Marzenie
Wartość gratisowych prezentów (pamiątkowe dyplomy + bezpłatne VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNET) wyliczona dla grypy 6 osobowej: 120 pln czyli; 120 pln dodatkowej oszczędności


Kilka słów o tym co właściwie znajduje się w pakietach, co oznaczają konkretne pozycje oraz za co, kolokwialnie mówiąc, przyjdzie Tobie, drogi Rodzicu zapłacić...

Jeżeli, drogi Rodzicu dobrnąłeś do tego miejsca czytając wszystko co powyżej to bardzo dziękujemy za poświęcony czas który spożytkowany został na poznanie naszej oferty, w kolejnej części, pokrótce, opiszemy co kryje się za poszczególnymi terminami.

LEGENDA:

ZAPROSZENIA URODZINOWE  - przygotowując ofertę naszym pragnieniem było stworzenie usługi takiej aby nie angażować w przygotowanie urodzin rodziców. 
Chcieliśmy aby Twoja podjęta decyzja o zorganizowaniu urodzin dziecka w Safari w pełni zwalniała Ciebie z konieczności najmniejszego zaangażowania dlatego o zaproszenia dla gości nie musisz się martwić, są w każdym pakiecie, otrzymasz je przy rezerwacji urodzin.
Cena: 1 pln / sztuka
 
REZERWACJA SALKI URODZINOWEJ - bez względu na który z pakietów wybrałaś / wybrałeś w salce urodzinowej nigdy nie zabraknie kolorów. Kolorowa zastawa stołowa, kolorowe banery, party gadżety i gigantyczna girlanda balonowa która wciąż rośnie! W każdej z dwóch salek na dzieci czeka specjalnie dla nich przygotowany stolik oraz kolorowe krzesełka dziecięce.

ANIMATOR - zadaniem animatora jest przede wszystkim pobudzanie dziecka do aktywności  i zabawy, cechować go powinna cierpliwość, kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru - nuta asertywności oraz stanowczości również mile widziana, w Safari z pozytywnymi ludźmi którzy doskonale rozumieją potrzeby dzieci i świetnie się z nimi dogadują.
Oprócz prowadzenie, cyklicznie, zabaw dla dzieci, obecność Animatora sprawia że dla Rodzice urodzinki stają się zupełnie bezobsługowe ponieważ to właśnie Animator w pełni zapanuje nad ewentualnym chaosem w salce urodzinowej jak i wykona wszystkie niezbędne czynności pozwalające na sprawny i bezproblemowy przebieg urodzin Twojej pociechy.
Ważne!
Jeżeli liczba uczestników przyjęcia przekroczy 14 osób wymagana jest obecność drugiego animatora.
Cena atrakcji: dla 1 animatora; 69 pln/ 2h lub 103,50 pln/ 3h

DYPLOMY / BALONIKI / VIP WEJŚCIÓWKI / VIP KARNETY - moda na drobne upominki dla gości urodzinowych przybyła do nas z zachodu. Szybko zagościła na "salonach" i choć nie jest obowiązkiem,  to miły gest w stronę przybyłych gości. 
Balonik na patyczku, imienny dyplom z podziękowaniem za super zabawę a nawet kolorowe tatuaże czy warkoczyk  w opcji dodatkowej to pamiątkowy  upominek - jednak czy można podarować dziecku coś więcej? Coś niematerialnego? Coś wyjątkowego? Można! Beztroskę, radość, zabawę dlatego dla każdego gościa w imieniu solenizanta / tki przygotowaliśmy wspaniały prezent w postaci VIP WEJŚCIÓWKI do Safari - godziny niezapomnianej zabawy!
Solenizantce / Solenizantowi z kolei z radością podarujemy VIP KARNET - 3 nielimitowane czasowo wejścia do Safari - mnóstwo godzin fantastycznej zabawy.

WYDŁUŻENIE TRWANIA CZASU PRZYJĘCIA O 1 GODZINĘ ZABAWY - najczęściej opcja ta wybierana jest w pakiecie; Party Tukan, Fiesta Lwa oraz Bajkowe Marzenie - dodatkowa godzina fantastycznej zabawy dla solenizanta / solenizantki.
Cena atrakcji: 10 pln / dziecko

SŁODKO - SŁONY POCZĘSTUNEK - tak słodycze nie są zdrowe, wiemy, jednak czy należy o tym myśleć w tak wyjątkowym dniu jak urodziny? Czy zjedzenie kilka razy w roku cukierka lub ciasteczka jest tak ogromnym błędem żywieniowym? Ilu rodziców, tyle opinii i każdą z nich szanujemy, ale! Naszym zadaniem jest zorganizowanie niezapomnianych urodzin, wyjątkowych, kolorowych, zabawowych i słodkich! Bo dzieci to uwielbiają a my uwielbiamy dzieci dlatego na stole przygotowany jest słodki poczęstunek w postaci rozmaitych ciasteczek, cukierków, żelek, chrupek, popcornu, paluszków i innych słodkich rozmaitości i nasze serca wypełnia radość kiedy na widok tak przygotowanego poczęstunku na twarzach dzieci maluje się uśmiech.
Ważne!
Jeżeli Twoje dziecko choruje na alergię pokarmową, prosimy, poinformuj Nas o tym.

MUFFINKOWY TORCIK URODZINOWY - jeżeli organizowane były już przez Ciebie dziecięce urodzinki z tortem tradycyjnym którego często cena zwala z nóg, to zapewne wiesz że właściwie nigdy nie jest od zjadany przez dzieci. Rozkrojony trafia na talerzyk a później w niezmienionej formie do kosza. Dlatego odpowiedzią, a raczej, w trosce o finansowy aspekt zorganizowania dzieciom powstał kolorowy torcik muffinkowy który wchodzi w skład niemal każdego pakietu. Pozytywów tego przysmaku jest mnóstwo począwszy od tego że dzieci do uwielbiają skończywszy na kwestiach finansowych.
Kolorowy torcik muffinkowy podany jest na paterze, ozdobiony kolorowymi opłatkami, świeczką urodzinową a podczas śpiewania "Sto Lat" iskrzy się na nim tortowa raca.
Cena 1 szt. muffinki: 3 pln

Jeżeli jesteś tradycjonalistką i chcesz aby na urodzinkach Twojego dziecka był tradycyjny tort, możesz bez problemu zorganizować poczęstunek we własnym zakresie. Nie pobieramy opłat za możliwość wniesienia własnego tortu lub poczęstunku dla Rodziców w formie ciasta.

NAPOJE NO LIMIT - aby nie przesadzić z dawką cukru tutaj nie szalejemy zbytnio. W trakcie intensywnych zabaw dzieciom chce się pić, i to nie mało, w dzbankach na stole na dzieci czekają; woda mineralna niegazowana oraz woda mineralna niegazowana smakowa bez dodatku cukru. Dzbanki napełniane są według potrzeb przez cały czas trwania przyjęcia urodzinowego.

TOSTY / FRYTKI -  w naszych pakietach 3 godzinnych ciepły poczęstunek jest w standardzie, w pierwszej godzinie trwania urodzin podawany najczęściej jest muffinkowy torcik, druga godzina zabawy to czas na spalenie przyjętej dawki cukru dlatego w trzeciej godzinie aby z przyjęcia żadne dziecko nie wyszło głodne serwujemy ciepły poczęstunek.
Przy wyborze opcji dodatkowej jaką jest przedłużenie urodzin o 1 godzinę zabawy też polecamy zastanowić się nad dodaniem do pakietu ciepłego poczęstunku. 
Cena; porcja 100g frytek: 4 pln
Cena; porcja tosty - 2 trójkąty: 4 pln

MALOWANIE BUZI  - do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt. 
Cena atrakcji: 4 pln / dziecko

PINIATA -  (hiszp. piñata) to zabawa która polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. Tradycja strącania piniaty przywędrowała do nas z krajów latynoskich a korzenie sięgają czasów kolonialnych!
Piniaty są w Safari od samego początku istnienia tego miejsca. Kiedyś rodzicom musieliśmy tłumaczyć to co jest i na czym polega ta zabawa - dziś już chyba mało komu jest obca ta atrakcja, przynajmniej ze słyszenia - to absolutny bestseller! Czasami mamy wrażenie że dzieciom właśnie ta atrakcja sprawia największą radość.

Więcej informacji o piniatach, sposobie zdobienia, wypełnieniu:

Cena atrakcji: piniata standardowa: 49 pln, piniata extra: w zależności od wybranego modelu

WIZYTA MASKOTKI - najczęściej wybierana jako opcja dodatkowa w pakiecie Bajkowe Marzenie, wizyta maskotki jest popularną, acz, wciąż niebanalną formą uatrakcyjnienia przyjęcia urodzinowego - z reguły wywołuje eksplozję uśmiechu i radości, choć nie ukrywamy że w pojedynczych przypadkach zdarzało się że dzieci się boją ogromnych rozmiarów pluszaka.:
Więcej o wizycie maskotki:
Cena atrakcji: 29 pln / 15 min zabawy z maskotką

BALONOWE WARIACJE - to popularne już skręcanie kolorowych baloników w rozmaite kształty według upodobań dziecka. Uwielbiamy balony, uważamy że tworzą magiczną aurę niezależnie od tego czy są elementem dekoracyjnym czy też Animator wykorzystuje je do zabaw dlatego te kolorowe obłoczki są wszechobecne w naszej sali zabaw.
Cena atrakcji: 4 pln / dziecko

WODNE TATUAŻE - Często dzieci nazywają je dziarami i dumne prezentują wybrane przez siebie motywy na swoich ramionach lub przedramionach - to również jest jedna z bardziej lubianych przez dzieci atrakcji więc w naszej propozycji urodzinowej nie mogło ich zabraknąć.
Cena atrakcji: 3 pln / dziecko

BROKATOWE TATUAŻE - ostatnia nowość w Safari - dziesiątki wzorów do wyboru, sprawne ręce animatora i oto są - pięknie, kolorowe, połyskujące brokatowe tatuaże które powinny pozostać ozdobą na ręce przez kolejne 3-7 dni.
Cena atrakcji: 5 pln / dziecko

KOLOROWE WARKOCZYKI - nie zaplatamy warkoczy, nie czeszemy dziewczynkom włosów ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego że zarówno grzebień / szczotka jak i ręce animatora powinny być bezwzględnie / każdorazowo dezynfekowane przy każdym kolejnym dziecku nad czym w ferworze urodzinowego szaleństwa łatwo można zapomnieć; nasze warkoczyki to kolorowe włosy syntetyczne zaplecione na spineczce dzięki temu zabrane do domu są wielorazowego użytku i będą ozdobą przez długi czas.
Cena atrakcji: 6 pln / sztuka

KARTKA DLA SOLENIZANTA / SOLENIZANTKI Gigantycznych rozmiarów, format A2,  kolorowy plakat  na którym goście przelewają nadwyżki własnej weny twórczej. Bez wątpienia najpiękniejsza, wyjątkowa i z całą pewnością niebanalna pamiątka urodzinowa.
Cena atrakcji: 20 pln

REZERWACJA DLA RODZICÓW - w sali zabaw Safari ugościsz również osoby dorosłe; rodziców / opiekunów dzieci biorących udział w przyjęciu urodzinowym. Nie pobieramy dodatkowych opłat za poczęstunek dla osób dorosłych organizowanym we własnym zakresie. W takim poczęstunku mogą się znaleźć rozmaite słodkości, w tym ciasto, które będą pysznym dodatkiem do kawy zamówionej w kawiarence. 


Przed podjęciem decyzji o organizacji urodzin w naszej sali, warto zapoznać się z naszym Regulaminem organizacji urodzin

Bardzo dziękujemy wszystkich którym udało się dobrnąć do tego momentu, jeżeli przeczytałaś / przeczytałeś tekst powyżej jesteśmy pewni że doskonale znasz naszą ofertę urodzinową.
Jeżeli jednak nurtują Cię jakieś pytania lub coś nie do końca jest dla Ciebie jasne - zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502984422

Jeżeli powyższa oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, pragniesz zorganizować urodziny wyłącznie w gronie najbliższych (sala na wyłączność) które wśród atrakcji dodatkowych mają więcej niż pozostałe pakiety... poniższa oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie i Twojego dziecka:

Informujemy że urodziny w Pakiecie Safari zorganizować można; sobota / niedziela / święta w godzinach od 10.00 do 13.00
Wyjątek stanowią miesiące letnie w których godzinę przyjęcia urodzinowego możemy ustalić indywidualnie podczas rezerwacji terminu.

Wszystkie zapytania odnośnie urodzinek lub wolnych terminów urodzinowych prosimy kierować pod numer telefonu: 502984422