CENNIKI


W Safari nie ma w cenniku naliczania godzinowego /  minutowego :-) 
Nasi Goście indywidualni bawią się bez mierzenia czasu, bo czy zabawa może mieć jakiekolwiek granice? Nie! Beztroska i dziecięce szaleństwo bez ograniczeń...


Nasz cennik jest bardzo czysty i przejrzysty, nie rozliczamy zabawy dzieci na minuty -
tak jak bezgraniczna jest wyobraźnia Waszych pociech, tak bezgranicznie zapraszamy wszystkich do zabawy bez zbędnego mierzenia czasu.
Rodzice wchodzą do Safari nieodpłatnie.

W zależności od tego w jaki dzień tygodnia Nas odwiedzisz - zapłacisz jedną cenę niezależnie od tego ile czasu będziesz u Nas gościć.

Króciutko kalkulując - spędzając w sobotnie popołudnie, z dzieckiem, 3 godziny w Safari zapłacisz 17 zł czyli... całe 5,66 za godzinę :-)


Na terenie sali zabaw znajduje się kawiarenka która jest doskonałym punktem widokowym.
Delektując się aromatem pysznej kawy obserwujesz bawiące się dziecko i w każdej sekundzie jego psot wiesz co robi i gdzie się znajduje - szczególne cenią sobie ten fakt rodzice mniejszych dzieci.

Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci od 2 roku życia.
Dzieci które nie ukończyły 1 roku życia i towarzyszą starszemu rodzeństwu nie są objęte opłatą. 

Na teren kawiarenki jak i zabawowej części sali wchodzimy wyłącznie w skarpetach.

Informujemy że na terenie sali zabaw (w tym szatni) obowiązuje zakaz spożywania własnych napoi oraz przekąsek, następstwem łamania tego zakazu będzie doliczona  do rachunku  opłata serwisowa w wysokości 10 pln - opłata serwisowa obejmuje usługę posprzątania, wyniesienia oraz wywózu śmieci.

Informujemy że w Safari nie ma możliwości pozostawienia dziecka pod opieką pracownika sali, rodzic / opiekun zawsze pozostaje w sali zabaw z dzieckiem i sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem bawiącej się pociechy.

Warto wiedzieć:
Informacja kierowana jest w szczególności do rodziców młodszych dzieci; z konstrukcji zabawowej korzystają wyłącznie Wasze pociechy, Rodziców prosimy o nie korzystanie z tej atrakcji. Dzieci które nie radzą sobie z pokonywaniem przeszkód przeznaczonych dla nieco większych dzieci mają do dyspozycji szereg innych atrakcji w tym; mini place zabaw, jeździki, bujaki, basen z piłeczkami itd.

Przed odwiedzeniem Safari warto zapoznać się z Regulaminem Sali Zabaw

Zapraszamy do Safari!