PINIATY SAFARI


Niezapomniana zabawa, radość i słodkie uniesienie - to właśnie zabawa z piniatą.
Dziś obowiązkowy punkt każdego przyjęcia urodzinowego, kilka lat temu, sporej licznie osób musieliśmy tłumaczyć na czym polega ta zabawa ;-)

Największa frajda jest wtedy, kiedy zarówno kształt i wzór piniaty, są dostosowane do oczekiwań solenizanta / solenizantki. Może być ona w kształcie jednorożca, zwierzątka, samochodu, gwiazdki, postaci z bajek i wielu innych. W Safari mamy piniaty dla chłopca i dziewczynki, które wpasują się w gusta Twojej pociechy, odzwierciedlą jej ulubiony kolor lub uwielbianego bohatera z kreskówki.

Piniata – co to jest?

Chociaż rozbijanie piniaty ma długą tradycję i wiele znaczeń na świecie, wreszcie także w Polsce stało się popularną rozrywką. Czym jest piniata? To najczęściej papierowa lub kartonowa konstrukcja, przypominająca wyglądem pożądany na daną okazję obiekt, zawieszona na wysokości. Nieodłącznym elementem piniaty jest kij do jej rozbijania i opaska zasłaniająca oczy osobie, która ma się z nią uporać. Kiedy to nastąpi z wnętrza wypadają słodycze, drobne zabawki, konfetti lub inne tematyczne małe przedmioty.
.


W Safari wybór piniat jest ogromny:

Standardowa piniata, o wymiarach ok. 70x40 wypełniona jest cukierkami (400g) oraz ozdobiona w jeden z motywów dostępnych w naszej ofercie.

Cena standardowej piniaty z wypełnieniem - 49 zł

Do wyboru aż 27 bajkowych motywów:


Kolejną propozycją jest piniata w wersji extra - w gigantycznych rozmiarach, różnorodnych kształtach z kilogramem cukierków schowanych w środku.
Wszystkie piniaty w wersji ekstra są dostępne w naszej sali i podczas rezerwacji urodzin można dokonać wyboru.
Cena piniaty extra kształtuje się na poziomie 79 - 139 pln w zależności od modelu.

Przykładowe piniaty extra: