FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

ABC CEN URODZINOWYCH W SAFARI

Często istotną kwestią wyboru poszczególnej oferty urodzinowej są finanse.
Od lat współpracujemy stale z tymi samymi firmami które zaopatrują sale zabaw w różnego rodzaju gadżety urodzinowe, im taniej zdobywamy dany produkt tym lepszą ofertę możemy przedstawić rodzicom - w tej kwestii zdobyliśmy już poziom mistrza - dlatego wiemy że nasza oferta urodzinowa, nie tylko pod względem ceny,
 jest jedną z lepszych na rynku :-) 

Kilka razy zdarzyło się nam usłyszeć że pakiety urodzinowe w Safari są drogie bo... gdzieś tam urodziny organizują za X zł od osoby - z pokorą przyjmujemy tego typu opinie, Klient ma zawsze:-)
Drodzy rodzice analizujcie szczegółowo oferty urodzinowe sal zabaw.
Często zdarza się sytuacja ( wiemy z opowieści rodziców ) w której urodziny dla dziecka mały być mega tanie końcowy rachunek nagle, nie wiadomo skąd, wyniósł kilkaset złotych.
No bo niby tak mało za osobę - ale niewielka, zdawać by się mogło, dopłata do tego, dopłata do siego, dopłata do owego + koszt zaproszeń, kupna tortu, drobnych upominków dla gości, dopłata za zamówiony ciepły poczęstunek itd. itp i bęc kilkaset złotych wydane a urodziny - ot zwykła zabawa w kulkach bez większych atrakcji typowo urodzinowych.
Dlatego w Safari nie ma dopłat - dziesiątek drobnych cen które zbierają się w gigantyczną całość - są pakiety, większość z szeroką gamą atrakcji dodatkowych i z góry wiadomo jaka jest ostateczna cena na urodziny.
Ceny za osobę zaczynają się już od 12,35 zł a ostateczna cena pakietu zależna jest od mnogości atrakcji jaki dany pakiet oferuje.
Ceny całych pakietów np. 
8 osobowych zaczynają się od 190 zł 
w tym oferujemy już zaproszenia urodzinowe 
oraz dyplomy pamiątkowe.

Tak więc Drodzy Rodzice - kalkulujcie sobie całkowity koszt organizacji urodzin, nie sugerujcie wyłącznie się ulotką reklamową. W Safari oferta urodzinowa jest bardzo przejrzysta, dokładnie opisana oraz w szczegółowych cennikach dokładnie skalkulowana - tak aby z góry było wiadomo jaki jest rzeczywisty koszt danego pakietu urodzinowego.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA