ABC CEN URODZINOWYCH W SAFARI


Urodziny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w kalendarzu Twojego dziecka. Zdajemy sobie sprawę  z tego że aby sprawić dziecku prawdziwą radość, przyjęcie urodzinowe powinno obfitować w wiele atrakcji. Kolorowe, bajkowe, wyjątkowe - takich właśnie chwil oczekuje mały Solenizant, mała Solenizantka.

Dlaczego jak urodzinki to tylko w Sali Zabaw?

Mogłoby się wydawać, że organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nic trudnego.
W rzeczywistości jednak zaplanowanie takiej imprezy wymaga od rodziców niemało wysiłku i poświęcenia całemu przedsięwzięciu nieco czasu. Zrobienie większych zakupów, zamówienie tortu i przyrządzenie przekąsek to nie wszystko – warto też odpowiednio zaaranżować mieszkanie na potrzeby imprezy. Zależnie od liczby uczestników zabawy konieczne może okazać się niewielkie przemeblowanie. Udekorowanie miejsca przyjęcia i zadbanie o atrakcyjnie nakryty stół to kolejne czynności związane z przygotowaniem uroczystości. Impreza urodzinowa w domu wiąże się też z wieloma obowiązkami, jak donoszenie kolejnych dań, dbanie by goście mieli czyste talerze czy posprzątanie po zakończonym przyjęciu.
W efekcie rodzice jubilata mają sporo pracy, za to może zabraknąć im czasu na rozmowę
z gośćmi lub wspólną zabawę. Właśnie dlatego tego typu uroczystości warto organizować w sali zabaw dla dzieci.

Czym dla Nas jest organizacja przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka? 

Organizacja przyjęcia urodzinowego jest wyzwaniem, dla nas ogromnym, zdajemy sobie sprawę że w Naszych rękach spoczywa realizacja marzeń Twojego dziecka i dlatego do każdego z nich podchodzimy z gigantyczną wręcz starannością.

Naszym nadrzędnym zadaniem jest uszczęśliwienie Jubilata / Jubilatki i wszystkich gości dlatego nasze propozycje urodzinowe wciąż ewoluują - zmieniają się, dostosowując atrakcje do zmieniających się oczekiwań.

Nasza Sala Zabaw istnieje 6 lat, na przestrzeni tego czasu mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować tysiące imprez urodzinowych na których gościliśmy dziesiątki tysięcy dzieci - to pozwoliło nam nabrać sporego doświadczenia i wciąż otwarci na nowe wyzwania, pewni w słuszności swoich decyzji stale, na nowo, dostosowujemy naszą ofertę dbając przy tym o dość wrażliwą kwestię jaką są finanse.

Z pełną odpowiedzialnością za nasze słowa, możemy zagwarantować że mamy jedną z najbardziej konkurencyjnych propozycji urodzinowych na rynku i właśnie dlatego terminy urodzinowe w naszej sali najlepiej rezerwować z dużym wyprzedzeniem.


Na co należy zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego?
Na co zwrócić uwagę kalkulując koszt?

Często niezauważalną, pomijaną kwestią jest przestrzeń i mnogość atrakcji jakie do swojej dyspozycji będą miały dzieci. Mini konstrukcja zabawowa z kilkoma metrami labiryntów często jest niewystarczająca, wręcz klaustrofobiczna kiedy bawi się na niej kilkanaście dzieci. Wielki gmach w którym dzieci wręcz się  gubią przyczynia się do obdarcia wydarzenia z nuty kameralności, pewnego rodzaju wspólnoty. Wybierając miejsce do zabaw dzieci polecamy zastanowić się nad całokształtem; otoczeniem w którym urodzinki będą miały miejsce.

Kolejnym ważnym, jak nie kluczowym, aspektem jest kwestia finansowa  która często kusi, zdawać by się mogło rewelacyjnie niską ceną. Królową owej, złudnej, niskiej ceny jest oferta w której podstawą cennika jest cena podana za jednego uczestnika przyjęcia urodzinowego w której poza rezerwacją salki urodzinowej i poczęstunkiem nie ma zupełnie nic, tak więc, drogi Rodzicu, aby przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka nie było wielkim rozczarowaniem, przygotuj się, w tego rodzaju ofercie,  na szereg dopłat takich jak; zaproszenia,  animator, malowanie buziek, tatuaże,  upominki dla dzieci, tort,  dopłata do napoi, dopłata do gadżetów.... Mnożąc atrakcję przez liczbę dzieci wynik końcowy może Cię wprowadzić w osłupienie. Zachęcamy do naprawdę głębokiej analizy każdej oferty urodzinowej, najmocniej, właśnie takiej której podstawą jest cena jednostkowa za dziecko.

W Safari zdecydowaliśmy się propozycję urodzinową ubrać w pakiety, w myśl zasady więcej za mniej, dzięki temu w idealnie zaprojektowanej przestrzeni możesz zorganizować urodzinki skąpane w wielu atrakcjach i zawsze wiesz, już na wstępie, jaka jest wartość Twojego wyboru.

Ważną kwestią powinna też być możliwość ugoszczenia osób dorosłych; rodziców / opiekunów Twoich gości urodzinowych. Czy jest wystarczająco dużo miejsca aby rodzice mogli wygodnie usiąść i  obserwować psoty swoich dzieci? Jaki jest koszt napoi gorących? Czy ewentualny słodki poczęstunek w postaci ciasta możesz przynieść czy musisz kupić za rekordowo wysoką cenę każdy kawałek słodkości. Czy tradycyjny tort urodzinowy możesz zamówić w ulubionej cukierni i dostarczyć osobiście do sali zabaw czy też kilogramowy, kolorowy poczęstunek zmuszony będziesz dokupić w sali zabaw? Diabeł tkwi w szczegółach! A te szczegóły mogą Cię naprawdę wiele kosztować.
Warto ustalić wszystko przed rezerwacją terminu.

Drogi Rodzicu, uprzedzając Twoje pytania; 

Przygotowana przez Nas propozycja urodzinowa to najczęściej wybierane kombinacje z jakimi przyszło Nam się spotkać. Cena podana w ofercie jest ostateczna i nie zwiększy się jeżeli nie wyrazisz chęci jej modyfikowania.

Wystarczająco duża kawiarenka pozwala na wygodne ugoszczenie opiekunów a ciasto w ramach poczęstunku możesz zorganizować we własnym zakresie. Ceny gorących napoi kształtują się na poziomie 6-8 pln więc nie musisz obawiać się bankructwa. Tort również możesz dostarczyć do sali, bez dodatkowych opłat.

Urodzinki najlepiej zarezerwować z 3 tygodniowym wyprzedzeniem aby mieć pewność że wybrany termin nie zostanie zarezerwowany przez kogoś innego w ostatniej chwili.

Nie będziemy usilnie przekonywać się do swoich racji opartych o doświadczenie, jesteśmy przekonani że analizując konkurencyjne  oferty urodzinowe, podejmiesz słuszną decyzję.

Do zobaczenia w Safari!