FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

SALA ZABAW SAFARI

Sala Zabaw Safari w Rudzie Śląskiej
MAPKA DOJAZDU ) to miejsce w którym dzieci mogą wyładować swoje nadmiary energii dobrze się przy tym bawiąc.
Zróżnicowanie atrakcji sprawia że zarówno maluchy jak i starsze dzieci znajdą u nas coś dla siebie.
Mocno rozbudowane tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampolina, wieża SpiderMan, widokowe bocianie gniazdo, kącik dla malucha, mini place zabaw i inne atrakcje nie pozwalają dzieciom się nudzić.
Duży nacisk kładziemy na czystość.
Czystość, bezpieczeństwo, dobra organizacja i zadowolenie naszych małych i dużych Gości są dla nas najważniejsze.
Pozostajemy w stałej współpracy z Europejskim Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji - sprzęty które oddajemy do dyspozycji dzieci przechodzą okresowe kontrole które mają na celu bieżące eliminowanie powstałych w wyniku eksploatacji zagrożeń - dlatego mamy pewność że każdy element jest w pełni bezpieczny.

Na terenie sali zabaw znajduje się kawiarenka dla Rodziców / Opiekunów, salki urodzinowe, szatnia oraz toaleta - a o nią dbamy w szczególny sposób, jest myta i dezynfekowana co godzinę każdego dnia dla zapewnienia maksimum higieny i komfortu naszych Gości.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA