SALA ZABAW SAFARIJesteśmy miejscem dosyć kameralnym, 300  starannie zaprojektowanej przestrzeni stworzonej z myślą o psotach i figlach dzieci w wieku 2-12 lat w której gdziekolwiek Twoja pociecha pobiegnie jakaś atrakcja wezwie ją do zabawy.
Cała masa tajemnych wejść i przejść zachęcają do aktywności umożliwiając swobodne przemieszczanie się a w drodze do kolejnej i kolejnej atrakcji trzeba pokonać nie lada trudności :-)

Ograniczone metrażem miejsce nie jest jednoznaczne z ograniczeniem naszych pomysłów na tworzenie nowych atrakcji, kiedy zrozumieliśmy że na podłodze zaczyna brakować miejsca, wykorzystana została przestrzeń pod sufitem i tym sposobem wykorzystaliśmy każdy c
 naszej sali a plany, na kolejne rozbudowy, mamy jeszcze ogromne ;-)

Największą grupą wiekową odwiedzającą Safari to dzieci w wieku 2-9 lat, starszym dzieciom, które potrzebują wysokich konstrukcji i mocniejszych wrażeń nasze atrakcje mogą wydać się mało ekscytujące.

Tłumnie odwiedzające Nas dzieci do dyspozycji mają:

* 2 baseny z piłeczkami (w tym jeden dla najmłodszych)
* kilkadziesiąt metrów labiryntów i torów przeszkód 
* zjeżdżalnie
* trampolina
* wieża wspinaczkowa Spider
* bocianie gniazdo widokowe
* interaktywny dywan aktywności ruchowej
* interaktywny panel edukacyjny
* mini place zabaw
* tablice manipulacyjne
* bujaki
* jeździki

Sala zabaw Safari jest całkowicie pozbawiona dodatkowo płatnych automatów typu; cymbergraj, płatne karuzele, płatne dyspozytory z mini zabawkami.

Ogromny nacisk kładziemy na czystość, dobrą organizację pracy oraz bezpieczeństwo.
Pozostajemy w stałej współpracy z Europejskim Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji - sprzęty które oddajemy do dyspozycji dzieci przechodzą okresowe kontrole które mają na celu eliminowanie powstałych w wyniku eksploatacji zagrożeń - dlatego mamy pewność że każdy element konstrukcji zabawowej jest w pełni bezpieczny.

Cenny dla odwiedzających Nas Rodziców jest fakt iż przygotowana dla nich kawiarenka jest doskonałym punktem widokowym; delektując się pyszną kawą dziecko masz zawsze na oku.

Kochani, nie jesteśmy ogromnym centrum rozrywki, nasza konstrukcja zabawowa nie liczy sobie nieograniczonej liczby poziomów. Jesteśmy rodzinnym punktem zabaw dzieci, nie posiadamy milionowego kapitału i tysiąca metrów przestrzeni - jednak możemy zapewnić, z pełną odpowiedzialnością za nasze słowa; stworzyliśmy Safari sercem, kontury  miejsca które wypełniane są każdego dnia uśmiechem i radością bawiących się dzieci - właśnie to szczęście, szczęście wypisane na twarzach Waszych pociech jest dla nas motorem napędowym i największym spełnieniem.

Do zobaczenia w Safari :-)