FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

PAKIET PINK PARTY

Najbardziej różowy pakiet urodzinowy w Safari:)
W stylu iście królewskim.
Jak śpiewał Ryszard Rynkowski " Dziewczyny lubią brąz " jednak dziewczynki o tym jeszcze nie wiedzą i.... kochają róż !!!

A my to doskonale wiemy i dlatego w Safari powstał pakiet PINK PARTY który mieni się wszystkimi odcieniami różu i nawiązuje do motywu księżniczek... to prawdziwa gratka dla wszystkich dziewczynek które kochają taki styl.

Co wchodzi w skład pakietu?
Jaka jest jego dokładna kalkulacja??

Pudrowy, malinowy, łososiowy, neonowy, głęboki, landrynkowy, koralowy, pastelowy - tak tyle a nawet więcej możemy wyróżnić odcieni jednego koloru RÓŻOWEGO :) :)
I te właśnie odcienie rządzą w salce urodzinowej oraz na przygotowanym przez nas stoliku.
Solenizantka w trakcie urodzin zostaje mianowana przez animatora prowadzącego na księżniczkę :-)

MOCNE STRONY PAKIETU
LICZBA GOŚCI
 ( solenizantka + 5 gości ) 

Cena za osobę w pakiecie PINK PARTY to zaledwie 18,00 zł - ta cena uwzględnia przygotowanie i wystrój salki urodzinowej oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji sali zabaw przez 2 godziny.

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.


W pakiecie znajdują się również
 DYPLOMY PAMIĄTKOWE  
CERTYFIKATY
Certyfikaty otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.

Czas trwania urodzin to 2 GODZINY - to wystarczająca ilość czasu aby każdy mógł się wyszaleć do woli, aby był czas na zabawy z animatorem oraz na realizację programu atrakcji który oferuje pakiet.

Salka urodzinowa i KOLOROWA ZASTAWA WSZYSTKO  MOTYWEM PINK PARTY - wszystko przygotowane na Wasze przybycie, estetycznie i ładnie poukładane na stolikach a gigantyczna girlanda balonowa na ścianie tylko podkręca efekt.
Oczywiście rządzi róż :-)

PARTY GADŻETY - to czapeczki urodzinowe z motywem przewodnim pakietu i balony które dzieci zabierają do domu jak mają na to ochotę - a więc dodatkowy prezent pożegnalny od solenizanta / solenizantki dla przybyłych gości. Na udaną imprezę urodzinową na wpływ każdy szczegół - a my uwielbiamy zwracać uwagę na szczegóły - wiemy jak ważne jest zadowolenie solenizanta / solenizantki oraz przybyłych gości i że tak naprawdę każda drobna rzecz tworzy fantastyczny efekt.

POCZĘSTUNEK SŁODKO/SŁONY - i tu również zaspokoimy najbardziej wybredne podniebienia!
Kilka rodzai ciasteczek, żelki, malinki, cukierki gumy rozpuszczalne, cukierki czekoladowe, paluszki, chrupki, popcorn, krakersy... Każdy z całą pewnością wybierze coś dla siebie :-)

NAPOJE NO LIMIT - nie limitujemy ilości podawanych napoi ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo piją dzieci w trakcie zabawy - limit np. jedna butelka wody czy  2 litry soku? To nieporozumienie i jawny wyzysk bo wiadomo że Rodzic będzie musiał dokupywać kolejne i kolejne i kolejne napoje dla dzieci. My oferujemy 2 rodzaje napoi, z racji tego że na stole jest już gigantyczne ilość cukru - do pakietów dodajemy mniej słodkie napoje; wodę mineralną niegazowaną oraz wodę mineralną smakową typu Kubuś Water aby dzieci mogły skutecznie ugasić pragnienie.
Jeżeli Rodzic życzy sobie aby na urodzinkach były napoje typu cola, soki w kartonie to nic nie stoi na przeszkodzie - można przywieźć a my je ładnie podamy w dzbankach.
Wracając do tematu nielimitowanych ilości napoi - dolewamy do dzbanków wciąż i wciąż - dopóki jest taka potrzeba.

MUFFINKOWY TORT PINK PARTY - podany na paterze, ozdobiony opłatkami z wizerunkiem księżniczek motywem smaczny i kolorowy - oczywiście świeczka i raca tortowa jak petarda też jest - nie zapomnieliśmy o tym że musi być pełny wypas.
W tym pakiecie jest już wszystko bez czego przyjęcie z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie. Dodatkowy koszt na zakup tortu dla 6 osób to wydatek rzędu 50-150 zł - ale nie w Safari - bo u nas, drodzy Rodzice, dodatkowych kosztów nie lubimy !!!
Jeżeli jednak ktoś ma potrzebę i uzna że tradycyjny tort cukierniczy powinien zostać podany, ok, można przywieźć a animator poda tort - wtedy muffinki zostaną podane w ramach zwykłej ale pysznej przekąski dla dzieci.

BROKATOWE TATUAŻE - ostatnia nowość w Safari - dziesiątki wzorów do wyboru, sprawne ręce animatora i oto są - pięknie, kolorowe mieniące się brokatowe tatuaże które powinny pozostać ozdobą na ręce przez kolejne 3-7 dni.


ANIMATOR W STROJU PINK - sprawnie zrealizuje program urodzinowy, poda tort, zaśpiewa z dziećmi sto lat oraz fachowo dopilnuje aby urodzinki miały prawidłowy przebieg i każdy ich uczestnik dobrze się bawił.

MALOWANIE BUZI  - to już standard na urodzinach, chyba mało które przyjęcie urodzinowe odbywa się bez tej atrakcji - w tym pakiecie też jest. Animatorzy wymalują wszystkie buzie ( oczywiście tylko te dzieci które wyrażą chęć )
Do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt.

PREZENT DLA SOLENIZANTKI / SOLENIZANTA 
- zaproszenie do Sali zabaw Safari - zabawa bez limitu czasowego !!! Bo jako organizatorzy też pragniemy dać coś od siebie :-)
Wartość zaproszenia nie jest wliczona w cenę pakietu - to PREZENT od SAFARI

DODATKOWY PREZENT DLA SOLENIZANTKI
Jak na księżniczkę przystało - tiara - piękna wysadzana świecącymi diamentami
( zdjęcie podglądowe wręczanego prezentu - kolor w wzór korony może się nieznacznie różnić )

Drodzy Rodzice / Opiekunowie jak widzicie wpływ na końcową cenę pakietu urodzinowego ma przede wszystkim mnogość atrakcji jaki dany pakiet oferuje. Jako Sala Zabaw pragniemy aby to co oferujemy naszym małym i dużym Gościom było wyszukane, niebanalne, wyjątkowe - bo zwykłe urodziny w kulkach można zorganizować wszędzie.
Oczywiście można obyć się bez tego wszystkiego - ale czy przyjęcie wtedy będzie równie niezapomniane?? A nie zapominajmy że urodziny obchodzi się jeden raz w roku i jest to dzień absolutnie wyjątkowy więc uczcijmy go wspólnie - na absolutnie wyjątkowych, bogatych w mega atrakcje urodzinach w Safari.

A może podkręcić pakiet urodzinowy?

Wydłużyć oraz wzbogacić o dodatkowe atrakcje??
 "URODZINY NA WYPASIE"


ABC INFORMACYJNE PAKIETU PINK PARTY:

Pakiet PINK PARTY można powiększyć o liczbę gości do max 15 osób - cena za każda dodatkową osobę wynosi 25 zł 
Jeżeli zapraszamy dodatkowych gości ponad pakiet płacimy tylko za atrakcje dodatkowe aktualnie w promocji 36 zł 25 zł

Pakietu PINK PARTY nie modyfikujemy. 
Oferta jest stała i nie podlega modyfikacji.


Przedstawione w kalkulatorze obliczenia zostały oparte o regularny cennik atrakcji dodatkowych sali zabaw Safari
Wpływ na cenę organizacji danego pakietu - ceny za osobę 
ma ostateczny koszt przygotowania salki urodzinowej 
Ceny zakupu poszczególnych gadżetów urodzinowych różnią się od siebie i to znacznie - jeżeli chcielibyśmy każdy gadżet z osobna wycenić i wymieniać w naszym cenniku ilość pozycji wyniosłaby około 1000 - nie jest to realne ani praktyczne zarówno dla nas jako Sali Zabaw jak i dla zamawiających urodziny - dlatego uśredniona została cena za osobę w każdym pakiecie i jest ona różna.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA