FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

URODZINY NA WYPASIE

Przedstawiamy możliwość rozszerzenia
 niżej wymienionych pakietów:
Trzy wymienione pakiety
 ( Pink Party, Bajkowy oraz Pirat Party ) można rozszerzyć o dodatkową godzinę zabawy, dodatkową godzinę obecności animatora na urodzinkach i wiele innych:

Dlaczego warto skorzystać z opcji dodatkowej?
W bardzo niskiej cenie dostępne są dodatkowe atrakcje dla dzieci - dzięki temu przyjęcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe

Obecnie rozszerzenie pakietu do wersji
" Urodziny na wypasie "
jest w promocyjnej cenie:
159 pln
99 pln
Czyli oszczędność aż 60 zł !!!

Opis poszczególnych atrakcji
" Urodziny na wypasie "


PRZEDŁUŻENIE URODZIN O 1 GODZINĘ ZABAWY
Chyba możemy pozostawić bez komentarza pozytywną stronę wydłużenia urodzin - dzieci im dłużej pozostają w sali zabaw bym się bardziej uradowane.

ANIMATOR
W opcji przedłużenia urodzinek - animator pozostaje z dziećmi nadal organizując cyklicznie czas oraz realizując dalszy program urodzinowy.

PREZENT DLA SOLENIZANTA / SOLENIZANTKI
Decydując się na opcję " Urodziny na wypasie " solenizant / solenizantka otrzymując os nas wybrany balon bajkowy


KARTKA DLA SOLENIZANTA / SOLENIZANTKI 

- jest to twórczy prezent od wszystkich gości.
Gigantyczny ( format A2 ) kolorowy plakat  na którym goście własnoręcznie się podpisują i często rysują coś od siebie. Taka kartka to prawdziwe dzieło sztuki i z całą pewnością niebanalna pamiątka.

WODNE TATUAŻE
 To kolejna pamiątka po super urodzinach ( tatuaż trzyma się na ręce ok. 3-7 dni ) - setki motywów do wyboru - i każde dziecko samo decyduje jaki tatuaż chce mieć.

Często dzieci nazywają je dziarami i dumne prezentują wybrane przez siebie motywy na swoich ramionach lub przedramionach - to również jest jedna z bardziej lubianych przez dzieci atrakcji.

TOSTY / FRYTKI 
Do wyboru, po przeszło 2 godzinach intensywnej zabawy dzieci mają być prawo głodne dlatego wzbogacić pakiet o ciepły poczęstunek - frytki 100g lub 2 trójkąty tostów z serem oraz szynką - ktoś mógłby pomyśleć że to niewiele ale... Pamiętajmy o tym że dzieci mają ciągły dostęp do słodyczy i przekąsek, zjadły tort lub/i muffinkę - w zależności od decyzji Rodzica a po zjedzeniu ciepłego poczęstunku wracają do zabawy - a chyba każdy dorosły wie jak się kończy szaleństwo z mega pełnym brzuchem... Pragniemy aby przyjecie które organizujecie w Safari obyło się bez przykrych niespodzianek dlatego właśnie jako Organizatorzy musimy umieć przewidzieć wszytko i dlatego to co Wam oferujemy są często najbardziej wyważonymi możliwościami i opcjami.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Telefon: 502984422

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA