FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

PAKIET PIRAT

Załoga piratów znajduje w butelce mapę która zabierze ich w podróż pełną niebezpieczeństw
GOTOWI NA PRZYGODĘ ??

Pakiet urodzinowy z autorskim programem Safari;

ANIMATOR PIRAT
BALONOWE SZABLE
MASKA / OPASKA PIRATA
PIRACKIE MAKIJAŻE
ZBIJANIE BALONÓW
SKOKI W WORKACH
TOR PRZESZKÓD
SZUKANIE SKARBU
ODSZYFROWYWANIE ZAKODOWANEJ WIADOMOŚCI
SKŁADANIE MAPY SKARBÓW
WALKI PIRATÓW
MIANOWANIE NA PIRATA

Skąd ta cena ??!
KALKULACJA DLA RODZICA
Pakiet polecany wszystkim dzieciom które lubią zagadki oraz dreszczyk emocji no i oczywiście pirackie klimaty :-)
Salka urodzinowa, stół, zastawa a nawet animator - wszystko z motywem pirat

MOCNE STRONY PAKIETU:


 LICZBA GOŚCI
 ( solenizant / solenizantka + 5 gości ) 
Cena za osobę w pakiecie PIRAT to zaledwie 13,50 zł - ta cena uwzględnia rezerwację salki urodzinowej oraz możliwość korzystania z wszystkich atrakcji sali zabaw przez 2 godziny.
Cena za osobę w tym pakiecie została mocno obniżona - 2 godzinna zabawa w sali zabaw Safari to 15 zł ( od poniedziałku do piątku ) oraz 18 zł ( sobota, niedziela, święta )

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.

W pakiecie znajdują się również DYPLOMY PAMIĄTKOWE A RACZEJ CERTYFIKATY MIANOWANA NA PIRATA  które otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.

Czas trwania urodzin to 2 GODZINY - to wystarczająca ilość czasu aby każdy mógł się wyszaleć do woli, aby był czas na zabawy z animatorem oraz na realizację programu atrakcji który oferuje pakiet.

Salka urodzinowa i KOLOROWA ZASTAWA WSZYSTKO Z MOTYWEM PIRAT - wszystko przygotowane na Wasze przybycie, estetycznie i ładnie poukładane na stolikach a gigantyczna girlanda balonowa na ścianie tylko podkręca efekt.

PARTY GADŻETY - to czapeczki urodzinowe a raczej pirackie maski i balony które dzieci zabierają do domu jak mają na to ochotę - a więc dodatkowy prezent pożegnalny od solenizanta / solenizantki dla przybyłych gości. Na udaną imprezę urodzinową na wpływ każdy szczegół - a my uwielbiamy zwracać uwagę na szczegóły - wiemy jak ważne jest zadowolenie solenizanta / solenizantki oraz przybyłych gości i że tak naprawdę każda drobna rzecz tworzy fantastyczny efekt.

CRAZY BALOON BALONOWE SZABLE- to nic innego jak modelowanie długich balonów aby przybrały odpowiedni kształt - dziewczynki często proszą o balonowe serduszka lub kwiatuszki a chłopcy z reguły miecze - wszystkie balony dzieci zabierają do domu - nikt z Safari nie wychodzi z pustymi rękami :-)


POCZĘSTUNEK SŁODKO/SŁONY - i tu również zaspokoimy najbardziej wybredne podniebienia!
Kilka rodzai ciasteczek, żelki, malinki, cukierki gumy rozpuszczalne, cukierki czekoladowe, paluszki, chrupki, popcorn, krakersy... Każdy z całą pewnością wybierze coś dla siebie :-)

NAPOJE NO LIMIT - nie limitujemy ilości podawanych napoi ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo piją dzieci w trakcie zabawy - limit np. jedna butelka wody czy  2 litry soku? To nieporozumienie i jawny wyzysk bo wiadomo że Rodzic będzie musiał dokupywać kolejne i kolejne i kolejne napoje dla dzieci. My oferujemy 2 rodzaje napoi, z racji tego że na stole jest już gigantyczne ilość cukru - do pakietów dodajemy mniej słodkie napoje; wodę mineralną niegazowaną oraz wodę mineralną smakową typu Kubuś Water aby dzieci mogły skutecznie ugasić pragnienie.
Jeżeli Rodzic życzy sobie aby na urodzinkach były napoje typu cola, soki w kartonie to nic nie stoi na przeszkodzie - można przywieźć a my je ładnie podamy w dzbankach.
Wracając do tematu nielimitowanych ilości napoi - dolewamy do dzbanków wciąż i wciąż - dopóki jest taka potrzeba.

MUFFINKOWY TORT PIRACKI - podany na paterze, ozdobiony opłatkami z pirackim motywem smaczny i kolorowy - oczywiście świeczka i raca tortowa jak petarda też jest - nie zapomnieliśmy o tym że musi być pełny wypas.
W tym pakiecie jest już wszystko bez czego przyjęcie z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie. Dodatkowy koszt na zakup tortu dla 6 osób to wydatek rzędu 50-150 zł - ale nie w Safari - bo u nas, drodzy Rodzice, dodatkowych kosztów nie lubimy !!!
Jeżeli jednak ktoś ma potrzebę i uzna że tradycyjny tort cukierniczy powinien zostać podany, ok, można przywieźć a animator poda tort - wtedy muffinki zostaną podane w ramach zwykłej ale pysznej przekąski dla dzieci.

ANIMATOR PIRAT - sprawnie zrealizuje program urodzinowy, poda tort, zaśpiewa z dziećmi sto lat oraz fachowo dopilnuje aby urodzinki miały prawidłowy przebieg i każdy ich uczestnik dobrze się bawił.

MALOWANIE BUZI  - to już standard na urodzinach, chyba mało które przyjęcie urodzinowe odbywa się bez tej atrakcji - w tym pakiecie też jest. Animatorzy wymalują wszystkie buzie ( oczywiście tylko te dzieci które wyrażą chęć )
Do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt.

PINIATA Z MOTYWEM PIRATA - w Safari w ofercie już od 4 lat - a ciągle się nie nudzi, mało tego po malowaniu buziek, piniata, to numer 2 obowiązkowej atrakcji według dzieci. Nasze piniaty w większości wykonujemy sami - są to produkty ekologiczne ( gazeta + mąka )
Piniata oczywiście nie może być pusta - my do piniaty wrzucamy cukierki ok. 500 g oraz balony i właśnie to wszystko ma wpływ na cenę końcową piniaty ( wykonanie piniaty + ozdobienie według wyboru solenizanta + zawartość piniaty )

Więcej informacji o piniatach:

PREZENT DLA SOLENIZANTKI / SOLENIZANTA 
- zaproszenie do Sali zabaw Safari - zabawa bez limitu czasowego !!! Bo jako organizatorzy też pragniemy dać coś od siebie :-)
Wartość zaproszenia nie jest wliczona w cenę pakietu - to PREZENT od SAFARI

Drodzy Rodzice / Opiekunowie jak widzicie wpływ na końcową cenę pakietu urodzinowego ma przede wszystkim mnogość atrakcji jaki dany pakiet oferuje. Jako Sala Zabaw pragniemy aby to co oferujemy naszym małym i dużym Gościom było wyszukane, niebanalne, wyjątkowe - bo zwykłe urodziny w kulkach można zorganizować wszędzie.
Oczywiście można obyć się bez tego wszystkiego - ale czy przyjęcie wtedy będzie równie niezapomniane?? A nie zapominajmy że urodziny obchodzi się jeden raz w roku i jest to dzień absolutnie wyjątkowy więc uczcijmy go wspólnie - na absolutnie wyjątkowych, bogatych w mega atrakcje urodzinach w Safari.

ABC INFORMACYJNE PAKIETU PIRAT:

Pakiet PIRAT można powiększyć o liczbę gości do max 15 osób - cena za każda dodatkową osobę wynosi 25 zł 
Jeżeli zapraszamy dodatkowych gości ponad pakiet płacimy tylko za atrakcje dodatkowe aktualnie w promocji 41 zł 25 zł

Pakietu PIRAT nie modyfikujemy. 
Oferta jest stała i nie podlega modyfikacji.
Przedstawione w kalkulatorze obliczenia zostały oparte o regularny cennik atrakcji dodatkowych sali zabaw Safari
Wpływ na cenę organizacji danego pakietu - ceny za osobę ma ostateczny koszt przygotowania salki urodzinowej.
Ceny zakupu poszczególnych gadżetów urodzinowych różnią się od siebie i to znacznie - jeżeli chcielibyśmy każdy gadżet z osobna wycenić i wymieniać w naszym cenniku ilość pozycji wyniosłaby około 1000 - nie jest to realne ani praktyczne zarówno dla nas jako Sali Zabaw jak i dla zamawiających urodziny - dlatego uśredniona została cena za osobę w każdym pakiecie.

A może podkręcić pakiet urodzinowy?
Wydłużyć oraz wzbogacić o dodatkowe atrakcje??
Zorganizuj
 "URODZINY NA WYPASIE"

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA