FACEBOOK


PAKIETY URODZINWE

PAKIET BAJKOWY

Bajkowy pakiet jest bajkowy - dosłownie i w przenośni ;-) :-) :-) 
Salka urodzinowa, stolik, gadżety wszystko aż ocieka 
wybranym motywem bajki.
A motywów jest całkiem sporo ( wszystkie widoczne na górze )  
a już niebawem dojdą całkiem nowe:-) 

Pakiet bajkowy to podróż do scenerii wybranej bajki. Baner na ścianie, obrusy, kubeczki, talerzyki, czapeczki, torcik z muffinek - na wszystkim widnieje motyw wybranej bajki. 
Salka urodzinowa jest bajkowa w takim stopniu że robi ogromne wrażenie na solenizancie / solenizantce oraz zaproszonych gościach. 

Pakiet bajkowy można wzbogacić o wizytę bajkowego gościa, czyli wybranej maskotki Safari 

Co wchodzi w skład pakietu?
Jaka jest jego dokładna kalkulacja??
Całkowity koszt organizacji pakietu bajkowego to 
329 pln - teraz w promocyjnej cenie 299 pln

Nie ukrywamy że organizacja pakietu bajkowego jest dla nas najtrudniejsza - pragniemy aby w ofercie było coraz więcej i więcej motywów do wyboru.
Często jest tak że dziś jeden motyw leży na półce każdego sklepu - jutro okazuje się niedostępny i zdobycie czapeczki czy talerzyka graniczy z cudem i często kosztuje krocie - ale dokonujemy wszelkich starań aby nigdy niczego nie brakowało :-) i aby oferta była cały czas aktualna i dostępna.

MOCNE STRONY PAKIETU

LICZBA GOŚCI
 ( solenizant / solenizantka + 5 gości ) 
Cena za osobę w pakiecie BAJKOWYM to zaledwie 20 zł - ta cena uwzględnia rezerwację salki urodzinowej oraz możliwość korzystania z wszystkich atrakcji sali zabaw przez 2 godziny.

W pakiecie  tak jak w każdym innym pakiecie urodzinowych SAFARI podczas rezerwacji urodzin wręczamy ZAPROSZENIA w takiej ilości ile wskazuje liczba dzieci w danym pakiecie - więc dodatkowo nie ma już kosztów zakupu zaproszeń.

W pakiecie znajdują się również DYPLOMY PAMIĄTKOWE A RACZEJ BAJKOWE CERTYFIKATY  które otrzymuje na pożegnanie w prezencie każdy uczestnik zabawy - więc tak modne obecnie, drobne upominki które rozdaje się gościom w ramach wdzięczności za przybycie - już są! I nie trzeba główkować i narażać się na dodatkowe koszta bo nikt z Safari nie wyjdzie z pustymi rękami.

Czas trwania urodzin to 2 GODZINY - to wystarczająca ilość czasu aby każdy mógł się wyszaleć do woli, aby był czas na zabawy z animatorem oraz na realizację programu atrakcji który oferuje pakiet.

Salka urodzinowa i KOLOROWA ZASTAWA WSZYSTKO Z MOTYWEM WYBRANEJ BAJKI - wszystko przygotowane na Wasze przybycie, estetycznie i ładnie poukładane na stolikach a gigantyczna girlanda balonowa na ścianie tylko podkręca efekt.

PARTY GADŻETY - to czapeczki urodzinowe i balony które dzieci zabierają do domu jak mają na to ochotę - a więc dodatkowy prezent pożegnalny od solenizanta / solenizantki dla przybyłych gości. Na udaną imprezę urodzinową na wpływ każdy szczegół - a my uwielbiamy zwracać uwagę na szczegóły - wiemy jak ważne jest zadowolenie solenizanta / solenizantki oraz przybyłych gości i że tak naprawdę każda drobna rzecz tworzy fantastyczny efekt.

CRAZY BALOON - to nic innego jak modelowanie długich balonów aby przybrały odpowiedni kształt - dziewczynki często proszą o balonowe serduszka lub kwiatuszki a chłopcy z reguły miecze - wszystkie balony dzieci zabierają do domu - nikt z Safari nie wychodzi z pustymi rękami :-)


POCZĘSTUNEK SŁODKO/SŁONY - i tu również zaspokoimy najbardziej wybredne podniebienia!
Kilka rodzai ciasteczek, żelki, malinki, cukierki gumy rozpuszczalne, cukierki czekoladowe, paluszki, chrupki, popcorn, krakersy... Każdy z całą pewnością wybierze coś dla siebie :-)

NAPOJE NO LIMIT - nie limitujemy ilości podawanych napoi ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak dużo piją dzieci w trakcie zabawy - limit np. jedna butelka wody czy  2 litry soku? To nieporozumienie i jawny wyzysk bo wiadomo że Rodzic będzie musiał dokupywać kolejne i kolejne i kolejne napoje dla dzieci. My oferujemy 2 rodzaje napoi, z racji tego że na stole jest już gigantyczne ilość cukru - do pakietów dodajemy mniej słodkie napoje; wodę mineralną niegazowaną oraz wodę mineralną smakową typu Kubuś Water aby dzieci mogły skutecznie ugasić pragnienie.
Jeżeli Rodzic życzy sobie aby na urodzinkach były napoje typu cola, soki w kartonie to nic nie stoi na przeszkodzie - można przywieźć a my je ładnie podamy w dzbankach.
Wracając do tematu nielimitowanych ilości napoi - dolewamy do dzbanków wciąż i wciąż - dopóki jest taka potrzeba.

MUFFINKOWY TORT BAJKOWY - podany na paterze, ozdobiony opłatkami z bajkowym motywem smaczny i kolorowy - oczywiście świeczka i raca tortowa jak petarda też jest - nie zapomnieliśmy o tym że musi być pełny wypas.
W tym pakiecie jest już wszystko bez czego przyjęcie z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie. Dodatkowy koszt na zakup tortu dla 6 osób to wydatek rzędu 50-150 zł - ale nie w Safari - bo u nas, drodzy Rodzice, dodatkowych kosztów nie lubimy !!!
Jeżeli jednak ktoś ma potrzebę i uzna że tradycyjny tort cukierniczy powinien zostać podany, ok, można przywieźć a animator poda tort - wtedy muffinki zostaną podane w ramach zwykłej ale pysznej przekąski dla dzieci.

ANIMATOR - sprawnie zrealizuje program urodzinowy, poda tort, zaśpiewa z dziećmi sto lat oraz fachowo dopilnuje aby urodzinki miały prawidłowy przebieg i każdy ich uczestnik dobrze się bawił.

MALOWANIE BUZI  - to już standard na urodzinach, chyba mało które przyjęcie urodzinowe odbywa się bez tej atrakcji - w tym pakiecie też jest. Animatorzy wymalują wszystkie buzie ( oczywiście tylko te dzieci które wyrażą chęć )
Do malowania buziek w Safari animatorzy używają najwyższej jakości farbek firmy SNAZAROO które posiadają wszelkie atesty oraz przeszły testy dermatologiczne i są dopuszczone do kontaktu ze skórą dzieci - dlatego po naszym malowaniu na twarzach dzieci nie występują podrażnienia, wysypki, zaczerwienienia i inne tego typu przygody. Farbkę z buzi bardzo łatwo zmyć używając nawilżanej chusteczki dla niemowląt.

PREZENT DLA SOLENIZANTKI / SOLENIZANTA 
- zaproszenie do Sali zabaw Safari - zabawa bez limitu czasowego !!! Bo jako organizatorzy też pragniemy dać coś od siebie :-)
Wartość zaproszenia nie jest wliczona w cenę pakietu - to PREZENT od SAFARI

Drodzy Rodzice / Opiekunowie jak widzicie wpływ na końcową cenę pakietu urodzinowego ma przede wszystkim mnogość atrakcji jaki dany pakiet oferuje. Jako Sala Zabaw pragniemy aby to co oferujemy naszym małym i dużym Gościom było wyszukane, niebanalne, wyjątkowe - bo zwykłe urodziny w kulkach można zorganizować wszędzie.
Oczywiście można obyć się bez tego wszystkiego - ale czy przyjęcie wtedy będzie równie niezapomniane?? A nie zapominajmy że urodziny obchodzi się jeden raz w roku i jest to dzień absolutnie wyjątkowy więc uczcijmy go wspólnie - na absolutnie wyjątkowych, bogatych w mega atrakcje urodzinach w Safari.

Najczęściej wybierane przez dziewczynki:
 

Brakuje motywu / tematu urodzinowego którym chciałoby się cieszyć Twoje dziecko?
Napisz nam o tym!!
Bądź autorem zmian których oczekujesz !


Najczęściej wybierane motywy przez chłopców:

 

Brakuje motywu / tematu urodzinowego którym chciałoby się cieszyć Twoje dziecko?
Napisz nam o tym!!
Bądź autorem zmian których oczekujesz !


ABC INFORMACYJNE PAKIETU BAJKOWEGO:

Pakiet BAJKOWY można powiększyć o liczbę gości do max 15 osób - cena za każda dodatkową osobę wynosi 25 zł 
Jeżeli zapraszamy dodatkowych gości ponad pakiet płacimy tylko za atrakcje dodatkowe aktualnie w promocji 34 zł 25 zł

Pakietu BAJKOWEGO nie modyfikujemy. 
Oferta jest stała i nie podlega modyfikacji.

A może podkręcić pakiet urodzinowy?
Wydłużyć oraz wzbogacić o dodatkowe atrakcje??
Zorganizuj
 "URODZINY NA WYPASIE"

Przedstawione w kalkulatorze obliczenia zostały oparte o regularny cennik atrakcji dodatkowych sali zabaw Safari
Wpływ na cenę organizacji danego pakietu - ceny za osobę ma ostateczny koszt przygotowania salki urodzinowej.
Ceny zakupu poszczególnych gadżetów urodzinowych różnią się od siebie i to znacznie - jeżeli chcielibyśmy każdy gadżet z osobna wycenić i wymieniać w naszym cenniku ilość pozycji wyniosłaby około 1000 - nie jest to realne ani praktyczne zarówno dla nas jako Sali Zabaw jak i dla zamawiających urodziny - dlatego uśredniona została cena za osobę w każdym pakiecie.

PAKIETY URODZINOWE

URODZINY SALA ZABAW SAFARI RUDA ŚLĄSKA

REGULAMINY

CENNIK GODZINOWY

KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Zapraszamy po odbiór rabatu nawet do - 20 pln! Przychodząc do Safari pokaż pracownikowi swoją Kartę...


CENNIKI I PROMOCJE

MASKOTKI MENU

PINIATY MENU

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

Poranne godziny otwarcia, sala zabaw dostępna na wyłączność grupy, pyszna kawa dla Opiekunów gratis - zapraszamy wszystkie szkoły...

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA